Hakkımızda
Nurol Şirketler Grubu, Yarım asrı aşkın geçmişiyle, bugün inşaat, savunma sanayii, enerji, madencilik, turizm, finans, ticaret ve hizmet sektöründeki hizmetleriyle, 35'ten fazla şirket ve iştiraki, sayıları 15.000'e yaklaşan yerli ve yabancı çalışanı ile yarattığı toplumsal ve ekonomik değerlerin kalitesiyle her zaman gurur duymaktadır. Türkiye'nin çevreye duyarlı, sürdürülebilir, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini ile kalkınma hedeflerine ulaşabileceğinin bilincinde olan Nurol Holding, enerji sektöründe de çalışmalarını sürdürmektedir. 2008 yılında araştırma geliştirme faaliyetleri ile birlikte başlayan güneş enerjisi çalışmalarımız, uzman personelimiz ile birlikte yıllardır santral kurulumu konusunda kazandığımız deneyimler ışığında titizlikle devam etmektedir. Yenilenebilir enerjinin geleceğin en büyük mirası olduğunu bilinciyle Nurol Solar olarak, enerji sistemlerinin gerektirdiği yetkin mühendislik bilgisi ile projelerimizde tüm detayları düşünerek müşterilerimize en ekonomik şekilde çözüm sunmaktayız. 55 yılı aşkın Nurol güvencesiyle lisanslı / lisanssız güneş enerjisi santrali ve çatı üstü projelerini mevzuata uygun şekilde tasarlayarak; güvenli, maksimum verimli, düşük maliyetli, uzman mühendislik ürünü olan projelerimizi kusursuz şekilde hayata geçirmek adına, ANAHTAR TESLİM SİSTEM KURULUMU (EPC) ve BAKIM-ONARIM hizmeti vermekteyiz.
 
Misyon
Yenilenebilir enerji alanında sürekli gelişen, en iyi olmayı temel hedef haline getirmiş, etik değerler ve dürüst çalışma ilkesini temel anlayış olarak belirlemiş, geleceği planlayan ve uygulayan, yarım asrı aşan Nurol geleneğine ve değerlerine bağlı kalarak çevreci ve maliyet etkin çözümler sunmaktır.
Vizyon
Toplumun ve enerji kullanımı yoğun sektörlerin değişen ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi, doğa dostu, ekonomik çözümler sunabilen, etik değerlere bağlı ve dinamik yapısı, sunduğu çözümler ve sürdürülebilir kalite anlayışı ile ülkemizde ve dünyada yenilenebilir enerji piyasasında etkin bir şekilde faaliyet göstererek geleceğin enerji çözümlerini geliştirmek ve geniş kitleler ile paylaşmaktır.
 
İnsan Kaynakları Politikası

Nurol Şirketler Topluluğu olarak, halen bizimle çalışan ve bizimle çalışmayı isteyen arkadaşlarımız sahip oldukları güncel çağdaş bilgilerle donanımlı, dinamik ve yaratıcı özelliklerini dikkate alarak geleceklerini beklentilerine göre şekillendirirken yürütmekte oldukları görevlerde başarılarını ve verimlerini arttırıcı eğitim fırsatları ve imkanları yaratmak ilk ve temel yaklaşımımızdır.

Şirketimiz insan odaklı yönetim anlayışı içerisinde, çalışanlarımıza verdiğimiz eğitimle birlikte, zihinsel yetenekleri, kişilik özellikleri, kendilerini geliştirme düzeyleri, işlerinde ilerleme ve üst düzeylere gelme istekleri dikkate alınarak kariyer planlarına yön vermektedir. Bununla çalışanlarımızın iş doyumunu, şirkete bağlılığını ve şirket içi hareketliliğini sağlamaktayız.

Kritik görevlere yapılan atamalar için çalışanlarımızın iş başarısı, performans düzeyi ve bulunduğu grup içinde yapılan yetkinlik bazlı seçmeye dayalı ölçütler esas alınmaktadır. Performans yönetim sistemiyle belirlenen eğitim ile desteklenen çalışanlarımızı geleceğe iyi birer yönetici adayı olmak üzere hazırlamaktayız.

Belirlenen şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesine yönelik çalışan personelimizin verimli çalışmalarını teminen kariyer fırsatını kendilerine sağlamak adına Topluluk Şirketlerimiz'de doğan fırsatları önce kendileri ile paylaşarak endirek olarak kariyer gelişmelerine katkıda bulunmaktayız.

Tarafsız ve eşit fırsat anlayışıyla yapılan kariyer yönetimi ile şirketlerimizin uzun vadeli hedeflerini belirleme ve geliştirme imkanlarını yaratarak, çalışan bireylerin de kendini gerçekleştirme ihtiyacını karşılayarak, kişinin motivasyonuna önemli bir katkıda bulunmaktayız.

Çalışanlarımızın kariyer hedeflerine yatırım yaparak, şirketimizin faaliyetlerini sürdürmesi için gerekli entellektüel ve yaratıcı kapasiteyi oluşturmanın gereğine yürekten inanıyoruz.

Kalite Politikası
 

BİZE ULAŞIN

Oğulbey Mah. 3060 Cad. No:5 06830 Gölbaşı / ANKARA / TÜRKİYE

T: 0 (312) 455 1960
E: info@nurolsolar.com.tr