HİZMETLER
Güneş enerjisi tesisinin kurulumundaki Mühendislik, Tedarik ve İnşaat süreçlerine karşılık gelen EPC, proje risklerinin asgariye indirilerek, kurulumunun sağlanması ve tesisin sorunsuz devreye alınması adına verilen en önemli hizmettir. Güneş enerjisi projeninizin yatırım hedeflerine ulaşması açısından teknik ve finansal yeterliliği ile Nurol Solar, projenizin her aşamasında en iyi hizmeti sunarak yanınızdadır.
 
ENDÜSTRİYEL ÇATI GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİ

"Kendi enerjisini kendi üreten işletmeler"

İşletmenizin çatısına kuracağımız güneş enerjisi santrali ile çatınızı en verimli şekilde kullanarak, birim elektrik fiyatınızı en düşük seviyeye çekmeniz mümkün olmaktadır. Bu sayede her geçen gün artan elektrik maliyetinizin bir bölümü veya tamamını sabitleyerek işletme giderlerinizi kontrol altında tutabileceksiniz. Nurol Solar, güneş enerjisi projenizi, uzman mühendislik kadrosu ile güvenli, maksimum verimli ve ekonomik hedeflere uygun olarak hayata geçirerek çatınızı bir enerji üretim alanına dönüştürecektir.

 
HİBRİT ENERJİ

"Ana Enerji Üretim Santrali + Yardımcı Enerji Üretim" Santrali

Birden çok enerji kaynağı kullanılarak oluşturulan sistemlerdir. Genelde sürekli ya da kritik anlarda elektrik sağlamak adına 2 ya da daha çok enerji üretim uygulamasının kombinasyonu anlamına gelir. Bu sistemlerde birbirini tamamlamakta olan en az 2 farklı şekilde enerji kaynağı oluşmaktadır. Geleneksel ve yenilenebilir enerji kaynaklarının kombinasyonları ile yılın 12 ayı yenilenebilir enerji kaynaklarından faydalanarak elektrik ihtiyacı karşılanabilmektedir.

Resmî Gazete'nin 8 Mart 2020 tarihli sayısında Elektrik Piyasası Lisans Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayınlandı. Yayınlanan yönetmelik değişikliği ile birden fazla kaynağa dayalı elektrik üretim tesislerinin kurulması mümkün hale geldi.

 
SAHA/ARAZİ TİPİ GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİ

"Elektrik üretimine katkı sağlayan işletmeler"

· Uygulama alanında saha yerleşim ve sistem tasarımının yapılması
· Proje çizimlerinin oluşturulması
· Statik ve elektrik mühendislik hesaplarının yapılması
· Konstrüksiyon modelinin belirlenmesi
· İş programının oluşturulması
· İdeal malzeme seçimi
· Üretim performansının planlanması ve simüle edilmesi
· Gölgelenme analizlerinin yapılması
· Proje dosyasının hazırlanması
· Devlet kurumlarında başvuru ve proje takibi tarafımızdan yürütülmektedir.

 
KONUT ÇATI SOLAR SİSTEMLER

"Elektrik faturası ödemeyen evler"

Evinizin çatısına kuracağımız güneş enerjisi sistemi ile ihtiyacınız olan elektriğin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilirsiniz. Nurol Solar, evinize özel, bağımsız çözümler sunarak %100 çevreci enerji üretmenizi isterseniz depolamanızı ve depoladığınız enerjiyi dilediğinizce kullanma özgürlüğünü sağlamaktadır. Tüm çatı sistemlerine uygulanabilir anahtar teslim çözümlerimizle güneşten elektrik üretmeye dilerseniz hemen başlayabilirsiniz.

 
GES İŞLETME VE BAKIM

Nurol Solar, güneş enerjisi elektrik üretim tesislerinizin işletme döneminde de size hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulumundan itibaren tesislerinizin ve çatılarınızın periyodik bakımları uzman ekiplerimizce yapılmaktadır. Tesislerinizde oluşabilecek her türlü arıza en kısa sürede ulaşabileceğiniz teknik ekibimizce yerinde müdahale ile giderilebilmektedir. Tesislerinizin ve çatılarınızın uzun ömürlü ve yüksek verimli olarak hizmet vermeye devam edebilmesi için gerekli tüm çözümler Nurol güvencesi ile sunulmaktadır.

 

BİZE ULAŞIN

Oğulbey Mah. 3060 Cad. No:5 06830 Gölbaşı / ANKARA / TÜRKİYE

T: 0 (312) 455 1960
E: info@nurolsolar.com.tr