Hakkımızda

Nurol Şirketler Grubu, Yarım asrı aşkın geçmişiyle, bugün inşaat, savunma sanayii, enerji, madencilik, turizm, finans, ticaret ve hizmet sektöründeki hizmetleriyle, 35’ten fazla şirket ve iştiraki, sayıları 15.000’e yaklaşan yerli ve yabancı çalışanı ile yarattığı toplumsal ve ekonomik değerlerin kalitesiyle her zaman gurur duymaktadır.

Türkiye'nin çevreye duyarlı, sürdürülebilir, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini ile kalkınma hedeflerine ulaşabileceğinin bilincinde olan Nurol Holding, enerji sektöründe de çalışmalarını sürdürmektedir. 2008 yılında araştırma geliştirme faaliyetleri ile birlikte başlayan güneş enerjisi çalışmalarımız, uzman personelimiz ile birlikte yıllardır santral kurulumu konusunda kazandığımız deneyimler ışığında titizlikle devam etmektedir.

Yenilenebilir enerjinin geleceğin en büyük mirası olduğunu bilinciyle Nurol Solar olarak, enerji sistemlerinin gerektirdiği yetkin mühendislik bilgisi ile projelerimizde tüm detayları düşünerek müşterilerimize en ekonomik şekilde çözüm sunmaktayız.

50 yılı aşkın Nurol güvencesiyle lisanslı / lisanssız güneş enerjisi santrali ve çatı üstü projelerini mevzuata uygun şekilde tasarlayarak; güvenli, maksimum verimli, düşük maliyetli, uzman mühendislik ürünü olan projelerimizi kusursuz şekilde hayata geçirmek adına, ANAHTAR TESLİM SİSTEM KURULUMU (EPC) ve BAKIM-ONARIM hizmeti vermekteyiz.

ÜST